Оптовикам

Напишіть нам


  Компанія Neomax запрошує Вас до вигідної співпраці з метою взаємного розвитку!

  В асортименті нашої компанії представлена різноманітна LED-продукція, яка включає лампи, філаментні лампи, світильники, прожектори, а також вуличні світильники з сонячною панеллю. Пропонований товар не тільки надасть якісне, довговічне та енергоефективне освітлення, але й створить унікальну атмосферу для будь-якого інтер’єру.

  Продукція Neomax позитивно вплине на благополуччя сімей у будинках, продуктивність працівників в офісах та безпеку на промислових об’єктах. Наші освітлювальні прилади стануть ідеальним доповненням таких приміщень, як будинки та квартири, готелі, офіси, виробництва, торгові площі, розважальні центри та багато інших.

  Будучи зацікавленими у розширенні нашого ринку збуту, ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни, високоякісний сервіс, гнучкість умов та лояльність до партнерів. Ми налаштовані на тривалу співпрацю з максимальним задоволенням усіх потреб і турботою про функціонування та розвиток Вашого бізнесу.

  Якщо наша пропозиція Вас зацікавила, будь ласка, залиште свої дані у нас на сайті або зв’яжіться з представником компанії за телефоном, вказаним нижче.

  Компания NEOMAX – это надёжный производитель высококачественной светодиодной осветительной продукции. С 2015 года мы предоставляем на рынок Украины LED-лампы, филаментные LED-лампы, LED-светильники и LED-прожектора.

  Постоянный контроль качества продукции, непрерывное усовершенствование технологий производства и внедрение инноваций позволяют нам обеспечить наших потребителей исключительно долговечными, экологичными и энергоэффективными источниками света.